0
clear
  • İmbik Desteği, Çeşitli Ebatlarda İsteğe Bağlı Laboratuvar için 304 Paslanmaz Çelik Laboratuar Halkası Desteği (Halka Dış Çapı 100mm)
  • -20%
  • -20%
İmbik Desteği, Çeşitli Ebatlarda İsteğe Bağlı Laboratuvar için 304 Paslanmaz Çelik Laboratuar Halkası Desteği (Halka Dış Çapı 100mm)

İmbik Desteği, Çeşitli Ebatlarda İsteğe Bağlı Laboratuvar için 304 Paslanmaz Çelik Laboratuar Halkası Desteği (Halka Dış Çapı 100mm)

₺ 29.97

Mal
Stokta

【YÜKSEK DİRENÇ】 Avantajı asit ve alkali ve oksidasyona karşı yüksek dirençtir. 【ÇEŞİTLİ BOYUTLAR isteğe bağlı】 Seçtiğiniz için çeşitli boyutlarda halka imbik destekleri, farklı ihtiyaçlarınızı karşılar. 【PREMIUM KALİTE】yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelikten yapılmış, kullanımda dayanıklı. 【PRATİK YARDIMCI】İyi bir laboratuvar asistanı, çok pratik. 【YAYGIN olarak kullanılan】 Çeşitli beherleri, şişeleri vb. Desteklemek için biyolojik ve kimyasal laboratuvar test yatağı için uygundur.Yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelikten yapılmış, kullanımda dayanıklı.Avantajı asit ve alkali ve oksidasyona karşı yüksek dirençtir.Seçtiğiniz için çeşitli boyutlarda halka imbik destekleri, farklı ihtiyaçlarınızı karşılar.İyi bir laboratuvar asistanı, çok pratik.Çeşitli beherleri, şişeleri vb. Desteklemek için biyolojik ve kimyasal laboratuvar test yatağı için uygundur.

Ürün hakkında

Material:
Stainless steel
Weight:
70-145g/5.1oz
Ring Diameter:
60mm/2.4inch, 80mm/3.1inch, 100mm/3.9inch, 120mm/4.7inch, 140mm/5.5inch, 160mm/6.3inch (Optional)
Package List:
1 x Lab Ring Support :

Müşteriler kadar seçer

【YÜKSEK DİRENÇ】 Avantajı asit ve alkali ve oksidasyona karşı yüksek dirençtir 【ÇEŞİTLİ BOYUTLAR isteğe bağlı】 Seçtiğiniz için çeşitli boyutlarda halka imbik deste

Please wait...